top of page
Śnieg2.jpeg

WSPÓŁPRACA Z KINEM NOWE HORYZONTY

Ogromnie cieszymy się z nawiązanej współpracy z kinem nowe horyzonty
Przeszłość miejsca, w którym obecnie znajduje się Nicolas Business Center zobowiązuje do podtrzymania bogatych, filmowych tradycji (patrz poniżej).

W holu głównym NBC jest już loża pod patronatem kina nowe horyzonty, w której znajdować się będą aktualne informacje i programy filmowe. Dla pracowników NBC będą przewidziane różne filmowe niespodzianki.
 

A na dobry początek zapraszamy na Filmowe Mikołajki w NBC. 
 

KARTA KLUBU PRZYJACIÓŁ 
KINA NOWE HORYZONTY

Kino zawsze Cię wysłucha, nie zada głupich pytań, podpowie, co robić, gdy znajdziesz się na zakręcie i rozweseli w pochmurny dzień. Kino to znakomity przyjaciel.
Dołącz do Klubu Przyjaciół Kina Nowe Horyzonty i korzystaj z wyjątkowych zniżek, bonusów i przywilejów: każdy Klubowicz i Klubowiczka może zakupić zniżkowe bilety dla siebie i jednej osoby towarzyszącej na seanse repertuarowe od wtorku do niedzieli (poza pokazami specjalnymi, przeglądami, festiwalami oraz seansami, na które dystrybutor filmu wymaga wyższej ceny biletów).

  • ceny biletów od wtorku do niedzieli (2D): 18 zł

  • specjalne ceny na pokazy filmowe (pokazy przedpremierowe, przeglądy, retrospektywy)

  • 50% zniżki na kawę (czarna, biała, espresso, cappuccino, latte, flat white) w kinowym bistro

  • zniżki na zakupy w księgarni Tajne Komplety w Kinie Nowe Horyzonty i w Tajnych Kompletach przy ul. Przejście Garncarskie 2 (rabat na książki i płyty DVD)

  • zniżka na zakup karnetu festiwalowego Nowe Horyzonty i American Film Festival (wyłącznie dla klubowicza, nie obowiązuje osoby towarzyszącej)


Opłata za wydanie karty wynosi 25 zł! (Dla pracowników NBC opłata wynosi 10 zł - promocja ważna od 01.12.2022 r. do 31.12.2022 r. z hasłem "KARTA NA MIKOŁAJKI").

Karta ważna jest przez 12 miesięcy od daty wydania. Po upływie tego okresu istnieje możliwość jej przedłużenia. Karta dostępna jest w kasach Kina Nowe Horyzonty. Aby dołączyć do klubu, wystarczy wypełnić deklarację i dostarczyć ją do kas kina.

WYGRAJ VOUCHER DO KINA

06.12.2022 r. zapraszamy do naszej Mikołajkowej akcji, w której Santa Nicolas będzie rozdawał Vochery do kina nowe horyzonty. 
W tym dniu, ok. godz 9.00 na fanpage'u NBC pojawi się zadanie konkursowe. Wystarczy odwiedzić i polubić nasz fanpage, odpowiedzieć na pytanie i zgarnąć voucher do kina :)
Zapraszamy do zabawy!

Kontakt:
biuro@gc-nbc.pl

Kino w nbc
bottom of page